13°C bezchmurnie

PSP w Sławnie podsumowała I półrocze

Szkoły przedszkola Wolanów i okolice , Sławnie podsumowała półrocze - zdjęcie, fotografia

W Publiczne Szkole Podstawowej w Sławnie odbył się apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2017/2018.

8 lutego 2018 r., odbył się apel podsumowujący I półrocze, który prowadziły przedstawicielki SU Julia Bieniek i Oliwia Pietrzyk. Uczennice z małego samorządu przypomniały wszystkim najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce w szkole, jak i zajęcia edukacyjno-kulturalne, odbywające się w naszej gminie i mieście, a w których brały udział poszczególne klasy. W szczególny sposób zostali wyróżnieni uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w konkursach i zawodach sportowych.

W drugiej części apelu uczennice zapoznały społeczność szkolną z wynikami nauczania oraz frekwencją na zajęciach uzyskaną przez poszczególne osoby. Pan Dyrektor wręczył wyróżniającym się uczniom klas I – III odznaki ,,Wzorowego Ucznia’’, a klasach IV- VII dyplomy. Wyróżniono również tych uczniów klas V- VII, którzy uzyskali szczególne wyniki w nauce i minimum bardzo dobre zachowanie. Stypendium Dyrektor Szkoły otrzymali: Kanecki Natan, Łobodzińska Aleksandra, Owczarek Wiktoria, Siara Piotr, Traczyk Maciej, Bieniek Julia, Głogowski Szymon.

Podczas apelu ogłoszono zwycięzcę konkursu ,,Klasa z klasą”, którym okazała się w I półroczu klasa VI. Na zakończenie życzono wszystkim uczniom sukcesów w II półroczu.

 

Źródło i foto: PSP Sławno

PSP w Sławnie podsumowała I półrocze komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się